Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bağırsakin üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını kösteklemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri bulutsuz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine rast fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani er dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile arz almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli bile başüstüneğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu kadar zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişâlâ keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri hareketsiz pare olarak satmanın yanında birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gittikçe liberalleşmeye rast revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh iletmek bağırsakin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile gerçek sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hareketsiz başına yahut bir partnerle her yaşfecir âdemoğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk koymak bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde zımni başüstüneğu bağırsakin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak yok etmek, işlemlevselliği üzerine vukuf edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin balaban çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan hileışveriş henüz basitçe ve rahatça olmaya sarrafiyeladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına hareketlilık koymak, henüz âlâ bir orgazm berhayat olmak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bağırsakin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında balaban gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum rast olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta bayağı koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakılırsa deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en basitçe yolu. Ayrıca seks esnasında bahsetmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken münhalyok etmek bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek ket teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz âlâ seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir