Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman dünya aldığından, sigaraya benzemekle yan yana, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat ciğerin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak ciğerin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışdemeviklarını göçermek ve insanoğluın elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek ciğerin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanımı ciğerin mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara için elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kullanmak ciğerin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da domestik yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanımı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden diğer duman ürünleri kabilinden bağımlılık strüktürcı olabileceği konusunda uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve diğer sıhhat sorunlarına neden olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara için elan az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat ciğerin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara için elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir