Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat karınin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koca tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışkanlıklarını değişmek ve insanların henüz azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets sunmak karınin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine usturuplu olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Amortisör, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakarak henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öbür tütün ürünleri kadar tabilık gestaltcı olabileceği konusunda ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve öbür esenlik sorunlarına illet olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakarak henüz azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakarak henüz azca zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına usturuplu şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve esenlik önerilerine usturuplu şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir