İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, marifet alanlarıyla kontralarına çıkan kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut duraksız olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak sinein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu konu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgelik iletilmek içiş blog nedir adlı alfabemı okuyabilirsiniz.

# Saksılamadan önce ahit kaybetmemeniz namına blog harismadan önce adlı alfabemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu de bilmiyorum” diyenler sinein bile blog kişi önerileri yahut domain önerileri alfabem tam size gereğince.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin marifet alanları, tetkik yetenekleri üzere belirli bir lakinçta alfabelabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden beş altı toparlayarak da website yapılandırmak mümkündür.

Yani bir devir uygulayım bilimi konusunda bilgelik sunulurken; öbür devir, siyasetle alakalı paylaşımları blog yürekğinize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Bir devir gitar çahiz konusunda video ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir ahir devir akıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Demımı Aldatmaır?
Website yarmak 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır bilgelik ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz mümkün. Bu konuda daha detaylı bir şekilde bilgelik iletilmek sinein elbette blog açılır alfabemı okumanızı öneririm.

blog yarmak ahit almaz
Zamanınızı takanak nazar boncuğu şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (saha adı) var ise o ahit önemli anlamda alışverişiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun sineine okuyucunun sevdiği alfabeları kaydetmek, bu alfabelara özgün video ve resimler koymak daha uzun ahit alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale alfabep yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Varlık Evet?
Bu alışverişe mebdelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yarmak sinein çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog yarmak kaç nakit
Karşılık “Yararlı” Web sitesi yarmak sinein katiyetle öyle ali miktarlarda nakit harcamanıza icap nanay. Siteyi kendiniz harisacağınız sinein dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya dokumalmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 senevi $20-25.

Yalnızca domain ve hosting sinein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir rakam tutacak. Yani aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun sinein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar üzere bir rakama ileri. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Niye?
Esasta bunun bir çok nedeni mümkün, fakat en popülerleri:

Evden nakit kesp sinein kent yarmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak nakit almak sinein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit kesp konusunda en güzel yöntemlerden biri kent sağlamak ve kent harismaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir kere blog elbette açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu alışverişi kendiniz sinein bir nakit kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söyleyiş buyurmak sinein : Yalnızca blog kaydetmek, kendi duygularını mebdekaları ile üleşmek sinein blog harisanlarda var. Ayrıca bu zevat kâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce özlük aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan alışverişinizi yetiştirmek sinein : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları sineerikler ile çok daha lüks kitleye ulaşırlar.
Blogger çıkmak sinein. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi sima kelimesi son günlerde toplumsal medya mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir meal oldu. Bu zevat kâh hayatlarını kâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu alışverişlerden ali reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse kent sağlamak sinein 10 niçin alfabema da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir