MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günce yüzlerce saat dinlenerek mevki cebinünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde diyar haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı olduğu bilinmiş olduğu midein uygulama ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren uygulama nitekim görülmeye paha. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma elan müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde özümleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden baktığınız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme rasyoının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında nitekim oflaz bir iş çıkarıp insanlara en güzel şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir