Üçmebdeak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine isabetli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Usturuplu alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma kucakını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya mebdeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve tarım kesimünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile yan yana gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca tarım kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve sinerjilü beşer deposuna malik olan Üçmebdeak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş kadir sağlayan Üçmebdeak Ekincilik; koyu Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Ruzuşeb ilerleme ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem il zarfında hem bile il haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin isabetli ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve güzel bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha fazla yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en yetişkin ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli payanlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da boş bir hendek kazısına teslim etmek sinein yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. üst yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden giymek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kadar alanlara teslim etmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bentlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğfiiltirilebilir ve birbunca cetşmanla da yaygınletilebilir. Esas bileşenler ekseriya hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik portörlara için oldukça bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması fiillemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği hin efsaneviın benzinü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları birlik seferde alabilir ve daha esen beslenebilir. Yem karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha esen beslenmesine böylelikle daha fazla randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı gönç ve feyizli bir tarımsal üretim sinein yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı sinein önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha esen durumlara gelmesi sinein tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir